archiwizacja dokumentów kadrowych, szukam !

archiwizacja dokumentów kadrowych, szukam !

Dzień dobry, szukam dobrego systemu erp, polecicie mi coś konkretnego?

willos

Posty: 4

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc posiadają bardzo dużą ilość faktur.

micko

Posty: 20

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w swojej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

eef12

Posty: 19

 
Zarządzanie firmami to bardzo ciężki kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

mniszek56

Posty: 9

 
Wydaję mi się, że w internecie da się odszukać ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy odszukać również ceny i opinie innych klientów.

demon666

Posty: 8

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się odszukać najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

Joe

Posty: 6

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, iż odszukasz na niej wszystko o dostawcach erp.

Azazel412

Posty: 16

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

Tatusiekk

Posty: 20