meble na wymiar

meble na wymiar

Cześć, w jaki sposób podejmowaliście decyzję o zamówieniu mebli na wymiar? Na czym powinienem się skupić? Jak ocenić dobrze wykonawcę? Czy teraz ludzie normalnie robią meble, czy trzeba w nieskończoność czekać? Wszystkie wskazówki mile widziane.

Kitas

Posty: 1

 
Kombinuj w pierwszej kolejności z wysoką zabudową, szczególnie w mniejszych nieruchomościach. W Polsce większość ludzi żyje w dwupokojowych mieszkaniach i to jednak warunkuje nawet proces zamawiania mebli, całej zabudowy. Meble koniecznie zoptymalizowane ze sprzętem AGD.

Yuri20

Posty: 7

 
No właśnie też zauważyłam, że ludzie na potęgę teraz remonty robią. Więcej czasu wolnego i się człowiek chwyta zaległych projektów prawdopodobnie. Nie wiem, jak to wyjaśnić.

mniszek

Posty: 17

 
Zawsze możesz delikatnie negocjować, albo zrobić większe zamówienie. Wtedy otrzymasz bardziej preferencyjne warunki produkcji mebli.

gumisiek45

Posty: 4

 
Jednak, jak producent robi też pełne wykończenie pod klucz nieruchomości to współpraca bardziej się opłaca.

grzes3345

Posty: 13

 
Potwierdzam, bezpłatne konsultacje obowiązują, więc możesz zajrzeć bez problemu.

FOTOiFOTO

Posty: 3

 
Raczej teraz się wywiązują terminowo z realizacji, natomiast bardziej zdalny kontakt, wszystko załatwiane online. Reszta bez zmian, czyli cały proces produkcyjny. Możesz spokojnie rozmawiać, nawet w tym momencie funkcjonowania gospodarki.

lelitos

Posty: 2

 
No właśnie Lowen robi wszystko, nie tylko meble kuchenne, ale szafy, biblioteki, co chcesz. Według mnie właśnie takiego producenta powinieneś szukać, bo zawsze po jednej realizacji przychodzi pomysł na kolejną, a tak masz przynajmniej spójność aranżacyjną.

AloBalo

Posty: 2

 
Zamawiałem meble i niewiele się dopłaca w porównaniu do standardowych mebli ze sklepów, gotowców. Poza tym gotowca nigdy nie dopasujesz w całości do wnętrza, więc można tylko w jeden sposób podejść do zamówienia.

RuFiK

Posty: 6