poradniki o finansach, polecicie ?

poradniki o finansach, polecicie ?

Gdzie najczęściej czytacie artykuły o domu? Chodzi mi porady typu, jak urządzić salon, jakie meble wybrać? Może macie jakiś swój ulubiony blog? Chętnie się zapoznam i dam znać.

oooo_ooo

Posty: 3

 
Dobry portal lifestylowy ma to do siebie, że znajdziesz na stronie mnóstwo ciekawych wpisów. To naprawdę sprawdzona pomoc w domu, przy dzieciach, ale też, żeby wybrać na przykład dobrej klasy telewizor czy meble do salonu. Poradniki są najbardziej okej i za to właśnie cenię Internet. Nie muszę kupować gazet ;)

Katolik

Posty: 21

 
To podsuń coś ciekawego, jeżeli chodzi o artykuły o marketingu. Przydałoby mi się takie kompendium wiedzy, zanim zacznę prawdziwy biznes :D Jestem na etapie planów, pomysłów i powiem szczerze, że zaczynam się gubić. Pewnie będę musiał wiele spraw zlecić komuś innemu, jakiemuś specjaliście od e-marketingu.

omen100

Posty: 11

 
Na tym portalu lifestylowym zatrzymałem się nieco dłużej http://citymag.pl/czy-warto-kupic-ekspres-do-kawy/. Ostatni projekt, nad którym pracowałem, wymagał zapoznania się z poczytnymi serwisami lifestyle. O dziwo znalazłem tutaj mnóstwo ciekawych porad w wielu kategoriach. Polecam sprawdzić osobiście :)

Marlenka33

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o sprawy firmy, to może jakiś profesjonalny doradca? Niekiedy trzeba zasięgnąć dokładniejszej porady niż tylko czytanie artykułów o finansach. Poszperam, poszukam i podeślę jakieś poradniki. Może da ci się samemu, jak nie poszukaj pomocy. Choćby na jakiś czas, póki firma nie stanie na nogi.

czarny021

Posty: 20

 
Nie jestem pewna, natomiast to chyba ten właśnie blog, o którym sama chciałam napisać, że ma fajne artykuły o zdrowiu. Jestem pod wrażeniem ilości i faktycznie ciekawie opracowanych wpisów. Zwyczajnie w tych sprawach jestem wybredna.

Mord

Posty: 6

 
Tak poradniki o domu, to świetna sprawa. Szukam takich zwykle, gdy muszę wywabić plamę i uratować przypalony obiad. Typowo babskie sprawy i tajemnica, więc nic więcej już nie piszę :D

omen100

Posty: 11

 
To prawda, że wszelkie poradniki o zdrowiu trzeba traktować z pewnym dystansem, zwłaszcza gdy dotyczą chorób i dolegliwości. Na pewno można korzystać z przepisów na zdrowe obiady itd. Kiedy zaczynałam zdrowy tryb życia, takie właśnie blogowe porady były moim jedynym wsparciem.

Gwido67

Posty: 20

 
Ja raczej też nie mam kłopotów ze odnalezieniem pomocy w Internecie. Teraz jest dostępnych faktycznie mnóstwo profesjonalnych poradników o finansach zupełnie za darmo. Natomiast to prawda, iż trzeba mieć tę umiejętność poszukiwania. W tej dziedzinie jestem dobry, więc może wobec tego zawsze mam tyle szczęścia.

Ciapek

Posty: 12

 
Nie jestem pewna, ale to chyba ten właśnie blog, o którym sama chciałam napisać, że ma fajne artykuły o zdrowiu. Jestem pod wrażeniem ilości i naprawdę ciekawie opracowanych wpisów. Zwykle w tych sprawach jestem wybredna.

Kitas

Posty: 4