szafa warsztatowa metalowa, poszukuję!

szafa warsztatowa metalowa, poszukuję!

Witajcie. Czym się kierować przy kupowaniu dobrej szafy warsztatowej od producenta? Jestem zielony w tym temacie, więc liczę na wasze wsparcie i pomoc :)

Miki

Posty: 1

 
Tak, ja znam takie przedsiębiorstwo. Ma siedzibę niedaleko mnie, więc jestem stałym klientem. Szafki warsztatowe metalowe zamówisz u firmy: https://www.chudmet.pl. Tam z pewnością wezmą twoje indywidualne uwagi do serca i zrobią z nich drobne arcydzieła sztuki użytkowej :D.

czerwin_09

Posty: 21

 
Ta szafa warsztatowa od producenta ma zamontowany zamek na niewielki kluczyk. Z pewnością łatwo ją przypniesz do swojego kompletu, poprzez co nie ma szans na ich zagubienie.

Gucio

Posty: 6

 
Tak, to prawda. Te meble warsztatowe producent specjalnie zabezpiecza antykorozyjnie, dzięki czemu są one odporne na większość procesów utleniania. To też sprawia, że mogą mieć piękne kolorki, bo lakiery są w różnych barwach.

Booss23

Posty: 3

 
W każdej szafie warsztatowej metalowej jest kilka półek. Dobrze je sobie zagospodaruj, bo potrafią pomieścić naprawdę wiele różnych rzeczy, nie tylko narzędzia czy materiały ;)

czesteruś34

Posty: 6

 
Zastanów się, do czego będziesz wykorzystywał te stoły warsztatowe od producenta. Jako stolarz z pewnością potrzebujesz dużego blatu, za to jak mi się wydaje mechanikowi bardziej przyda się myjka warsztatowa.

Zdzichu

Posty: 4