badanie techniczne pojazdów w Zgierzu, szukam !

badanie techniczne pojazdów w Zgierzu, szukam !

Kto wykonana mi przegląd rejestracyjny w Zgierzu? Jest jakaś stacja diagnostyczna, która robi to wszystko szybko i bez zbędnych kolejek? Kogo proponujecie?

Gargamel5

Posty: 1

 
Robiłem przegląd rejestracyjny w Zgierzu, ale nie pamiętam nazwy tej firmy. Muszę poszukać w papierach może gdzieś nazwa będzie napisana. Byli mili i bez problemów mój leciwy samochód przeszedł cały przegląd.

Ymooo2

Posty: 8

 
Mnie mechanika pojazdowa ze Zgierza bardzo pomogła. Tylko jedna firma była w stanie odnaleźć przyczynę braku mocy silnika w moim samochodzie.

Iwona3

Posty: 5

 
Nigdy nie mam kłopotów z przeglądami rejestracyjnymi w Zgierzu, niemniej jednak pewnie, wobec tego że wszystkie naprawy wykonuje na bieżąco. Samochód ma być bezpieczny dla mnie i dla innych. To najistotniejsze. Jeżdżę i dbam o niego. Pieniądze to nie wszystko i pożądane byłoby o tym wiedzieć.
Byłem na badaniu technicznym pojazdu w Zgierzu w jednej ze stacji. Nie było żadnych kłopotów. Poradzili sobie ze wszystkim. Byłem zaskoczony, że tak bezproblemowo można przejść przegląd. Mam z tym niezmiernie różne doświadczenia, wobec tego pożądane byłoby dokładnie sprawdzać, jakie opinie na wybrana przez nas stacja diagnostyczna.

andrew66

Posty: 14

 
Zanim pojadę na przegląd to zawsze jadę wcześniej i sprawdzam, co jest do naprawy. Dzisiaj się najpierw płaci, a później robi przegląd. Jeśli coś jest nie tak to pieniądze przepadają, dlatego lepiej wszystko sobie bardzo dokładnie wcześniej sprawdzić na stacji.

vincek

Posty: 11

 
Zanim pojadę na przegląd to zawsze jadę wcześniej i sprawdzam, co jest do naprawy. Dzisiaj się najpierw płaci, a potem robi przegląd. Jeżeli coś jest nie tak to pieniądze przepadają, dlatego lepiej wszystko sobie niesłychanie dokładnie wcześniej sprawdzić na stacji.

gumisiek45

Posty: 19

 
Odwiedziłem stację diagnostyczną w Zgierzu https://stacja-zgierz.pl i jestem bardzo zadowolony. Miałem źle ustawione światła to mi poprawili i przegląd przeszedłem.

inhuman

Posty: 11

 
Na nieszczęście nie da się uniknąć przeglądów technicznych. Ich, jakość pozostawia mnóstwo do życzenia. Wiele osób zalicza przegląd, a nie sprawdza, w którym stanie jej ich samochód. Przecież to właśnie o to chodzi, aby go naprawić a nie tylko pozyskać pieczątkę. Chcemy żeby nasz samochód bezpiecznie poruszał się po drogach.

Black_Riot

Posty: 2

 
Nigdy nie mam problemów z przeglądami rejestracyjnymi w Zgierzu, ale pewnie, dlatego że wszystkie naprawy wykonuje na bieżąco. Samochód ma być bezpieczny dla mnie i dla innych. To najważniejsze. Jeżdżę i dbam o niego. Pieniądze to nie wszystko i warto o tym wiedzieć.
Byłem na badaniu technicznym pojazdu w Zgierzu w jednej ze stacji. Nie było żadnych problemów. Poradzili sobie ze wszystkim. Byłem zaskoczony, że tak łatwo można przejść przegląd. Mam z tym bardzo różne doświadczenia, dlatego warto dokładnie sprawdzać, jakie opinie na wybrana przez nas stacja diagnostyczna.

KKkurol

Posty: 4

 
Obecnie nie jest bezproblemowo z przeglądami. Wszystko zależne gdzie się pojedzie. Jedni przymykają trochę oko, niemniej jednak inni sprawdzają dosłownie wszystko. Mój znajomy ma samochód trzyletni i nie mógł przejść przeglądu. Tak to wygląda.

Michaś

Posty: 4