Tuniki, znany sklep ?

Tuniki, znany sklep ?

W jakim sklepie robicie najczęściej zakupy jeśli chodzi o ciuchy? Interesują mnie legginsy online. Czekam na wasze podpowiedzi. Muszą to być legginsy dobrej jakości.

emilia

Posty: 16

 
Tak właśnie jest, leginsy założysz do wszystkiego. Paniom o nieco zaokrąglonych kształtach też polecam, b o można założyć do nich tunikę, dłuższy sweter i jest ok. No chyba, że coś krótszego, to wtedy nie bardzo się wygląda.

Jasio

Posty: 12

 
Te tuniki są ekstra. Jeśli chodzi o sklep internetowy to dba o nas. Takie typowe ciążowe ciuszki są drogie, a tu można kupić fajną rzecz niedrogo, a nawet po ciąży taka tunika się przecież przyda.

mikesmith0103

Posty: 23

 
Nie ma to jak kupować legginsy online. Większy wybór, niższe ceny. Takich ciuchów nie znajduje się na ryneczkach, w sklepach. Sprawdziłam jakość legginsów z tego sklepu i polecam, bo jest dobra.

Gosienka54

Posty: 10

 
Chyba każda z nas nosiła już spodnie alladynki. Cenię je sobie za wygodę. Na spacer z dziećmi w letnie dni dobre. W ogóle dobre są na każdą okazję. Podobają się nawet mojemu mężowi, a jest wybredny w kwestii mojego ubioru. Wygląda się w nich niezwykle dobrze.

Iunae_Milt

Posty: 13

 
Jak legginsy online to proponuję te stronkę i sklep http://e-legginsy.pl.

Kategorii dużo. Jak dla mnie to jest to po prostu najlepszy sklep jaki ostatnio znalazłam i zrobiłam w nim niemałe zakupy. Bardzo dobra jakość materiałów, nie prują się :) Kupujcie.

Polecam.

Wacław

Posty: 13

 
Weszłam na ich stronkę. Muszę sobie sprawić takie spodnie alladynki. Niesłychanie mi się podobają. Mam nadzieję, iż i ja będę wyglądała w nich dobrze. Najfajniejsze jest to, iż można je zakładać do sporo stylizacji, nawet jako ubiór do pracy. Polecam.

śitowiec4

Posty: 13

 
Jak nie wiesz, gdzie iść na zakupy, to polecam legginsy online. Moc barw, wzorów, rozmiarów, gatunków. Po prostu jak dla nas babeczek to raj. Swoją drogą też wolę zakupy poprzez internet. Mam więcej spokoju, gdybym miała z moimi dzieciakami łazić po sklepach z pewnością zakupy nie udałyby mi się tak dobrze jak tu.

Shasio

Posty: 18

 
Nie ma to jak legginsy online. Zwyczajnie jak pójdziesz do sklepu, to masz nikły wybór. W sklepie internetowym jest gigantyczny. Jeżeli chodzi o ten sklep to polecam go gorąco, bowiem następnym atutem jest niezmiernie dobra jakość wyrobów. Już robiłam u nich zakupy wobec tego mogę go wam polecić. Nie obawiajcie się, sprawdzone.

Kódłaty

Posty: 34

 
W legginsach czuję się najlżej. Po prostu swobodnie i tak mi jest najlepiej. W sumie to jak zauważyłam, łączę je z wieloma rzeczami, sukienką, spódniczką lub noszę do bluzek. Koleżanki mówią, że dobrze wyglądam, jestem szczupła. Polecam taki ubiór, bowiem jest teraz na topie.

Krzy25

Posty: 31