robot kuchenny, jakieś rady ?

robot kuchenny, jakieś rady ?

Zastawiam się nad zakupem urządzenia wielofunkcyjne, które pozwoli mi na pieczenie i gotowanie. Macie jakieś urządzenie, które bardzo dobrze się do tego nadaje.

Dziadek

Posty: 1

 
Każdy może mieć różne zdanie na ten temat. U mnie znajoma z robota korzysta i jest zadowolona. Nigdy nie umiała dobrze gotować, a teraz faktycznie to, co zjadam u niej jest porządne.

Polaczek90

Posty: 4

 
Przyznam, iż mnie takie urządzenie niesłychanie pomogło. Nie znam się za mocno na gotowaniu, a tutaj wszystko jest dziecinne proste. Dostajemy informacje, co wsypać i ile wsypać, zatem nie ma praktycznie szanse, aby się pomylić w przygotowywaniu jedzenia.

Jasia12

Posty: 12

 
Zanim zaczniecie korzystać z takiego urządzenia czytajcie dokładnie instrukcje obsługi. Tam wszystko jest bardzo dokładnie opisane i jeśli się postępuje według instrukcji to nie ma żadnych problemów z gotowaniem czy pieczeniem. Wiem, bo korzystam z tego, na co dzień.

Duzyyy45

Posty: 5

 
Dla chcących wykorzystać urządzenia wielofunkcyjne do diety polecam blog https://rodzinagotuje.pl/index.php/dieta-na-thermomix/. Można tam odnaleźć sporo interesujących przepisów, które na pewno się przydadzą.

TomekK

Posty: 3

 
U mnie troszkę czasu się zeszło zanim nauczyła się obsługiwać robota kuchennego do pieczenia. Tych funkcji było tam niezmiernie wiele, niemniej jednak dziś jestem niezmiernie zadowolona z jego starania, dlatego mogą Wam wszystkim polecić. Całość jest wykozana z niezmiernie dobrych materiałów i w mojej kuchni przetrwała już faktycznie dużo.

kociol001

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o urządzenia kuchenne do pieczenia to na blogu https://rodzinagotuje.pl/index.php/czy-warto-kupic-thermomix/nowosc-thermomix-friend/ znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji.

Bobek1200

Posty: 29

 
Uwielbiam swoje robota kuchennego do gotowania, bowiem spełnia wszystkie moje wymagania. Nie sądziłam, że tak prosto można przyrządzić przeróżne dania. Dawniej nie odważyłaby się tego wykonać, a teraz to gotuje.

werwer

Posty: 2

 
W mojej kuchni mam i takie urządzenie i gotuje sama. Wszystko zależne jest od tego ile mam na to czasu. Jeśli mi się spieszy i nie mam głowy do szukania przepisów to korzystam z urządzenia i ułatwiam sobie wówczas to zadanie. Zawsze wychodzi pyszne jedzenie.

Dziadek

Posty: 16