wycena odzyskiwania danych za darmo, znacie ?

wycena odzyskiwania danych za darmo, znacie ?

Hejka. Mam spory dylemat, gdyż interesują mnie usługi firmy, jaka jest w stanie zaproponować odzyskiwanie danych z laptopa. Komu należałoby zaufać?

wieszdo87

Posty: 7

 
Specjaliści, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych pracują w tej firmie: http://odzyskiwanie.danych.warszawa.pl. Przekonałem się o tym całkiem niedawno, gdy wydawałoby się, że dane z mojego laptopa straciłem na zawsze. Poradzili sobie z dyskiem :)

Marko

Posty: 9

 
Sprawdźcie renomę firmy, której zamierzacie powierzyć odzyskiwanie danych z macierzy RAID. W przeciwnym wypadku możecie się niesłychanie niemiło rozczarować.

Fran345

Posty: 20

 
Uważam, że odzyskiwanie danych to branża, w której panuje duża konkurencja. Wiadomo, że klienci chcieliby płacić zdecydowanie najniższe ceny za usługi, ale to niekoniecznie dobra droga.

Okolicc34

Posty: 16

 
Wychodzę z założenia, że w najlepszych serwisach wycena odzyskiwania danych za darmo to standard. Zdarzają się jednak miejsca, w których sama wycena stanowi ponadprzeciętnie wysoki wydatek, ale takie radzę omijać naprawdę szerokim łukiem.

pawel253

Posty: 7

 
Znam zaledwie jedną firmę, która posiada w ofercie odzyskiwanie danych z Raid. Mogę Wam ją zarekomendować w prywatnej wiadomości, ponieważ nie chcę tutaj nikogo reklamować.

staffer

Posty: 25

 
Wbrew pozorom odzyskiwanie danych Warszawa Ochota nie musi wiązać się z koniecznością ponoszenia ponadprzeciętnie wysokich wydatków. Całkiem niedawno miałem okazję się o tym przekonać.

anna_00

Posty: 4

 
Sprawdźcie renomę firmy, której zamierzacie powierzyć odzyskiwanie danych z macierzy RAID. W przeciwnym wypadku możecie się bardzo niemiło rozczarować.

Gucio

Posty: 12