Laseroterapia w Kielcach, która firma?

Laseroterapia w Kielcach, która firma?

Myślałam o depilacji laserowej, jak znacie jakiś gabinet w kielcach, napiszcie. Może jakieś opinie o tym zabiegu, czy są jakieś przeciwwskazania? Z góry dziękuję.

Gumis

Posty: 7

 
Jeżeli nie wiecie co to mikrodermabrazja, to poczytajcie sobie. Byłam już na paru zabiegach w kielcach. Nie ukrywam, iż trzeba odnaleźć się w profesjonalnym miejscu, gdzie mają bardzo dobry sprzęt, a efekty są genialne.

Madzia

Posty: 34

 
Szukałam mikrodermabrazji w kielcach, ale nic sensownego nie udało mi się znaleźć. Bo zależało mi na poważnym gabinecie medycyn estetycznej, a nie w salonie kosmetycznym. Mam nadzieję, że tu gdzie proponujecie jest wszystko w porządku.

Oct714

Posty: 11

 
Jeśli trafisz do dobrego gabinetu zajmującego się medycyną estetyczną, to nie trzeba się niczego obawiać. W kielcach jest kilka takich, które można polecić. Interesuje mnie temat, bo studiuję podobny kierunek, ale wiem, że ludzie obawiają się nie tylko efektów, ale i samego zabiegu.

12Klaudi

Posty: 25

 
Tak modelowanie ust stało się bardzo popularne, w kielcach można takie coś zrobić właściwie w każdym gabinecie kosmetycznym, nie musi to być akurat gabinet medycyny estetycznej, ale oczywiście w takim jest bezpieczniej. Zawsze to przecież lekarz, a nie sam kosmetolog jest przy tobie podczas zabiegu.

johan111

Posty: 21

 
Od dawna nastawiam się na depilację laserową, dużo czytałam o niej, też na stronie gabinetu z kielc. Z tym, że 6 zabiegów pewnie trochę wyniesie. Ale to i tak żaden koszt w porównaniu z wolnością, jaką ma się już na całe życie.

deberty56

Posty: 18

 
Z leczeniem trądziku jest naprawdę różnie. Ostatecznie skończyłem w gabinecie w kielcach na laseroterapii. I wcale nie miałem wielkich nadziei, że w końcu uwolnię się od pryszczy. Jestem tym bardziej zadowolony, że efekty były dla mnie niesamowitą niespodzianką. Polecam każdemu, kto nosi pryszcze:)

gregcie@

Posty: 15

 
Osobiście, bo z doświadczenia polecam niesłychanie fachowe miejsce, gdzie rewelacyjnie robią zabiegi modelowania ust, gabinet mieści się w kielcach, oto link do ich strony http://www.kuzniaurody.pl/medycyna-estetyczna/modelowanie-ust/.

Kruk

Posty: 10

 
W tym gabinecie medycyny estetycznej z kielc koleżanka powiększała sobie usta kwasem hialuronowym. Szczerze wyszło bardzo dobrze, trochę zazdroszczę, ale ja na pewno się nie zdecyduję, boję się igieł itp. rzeczy.

Marioleczka

Posty: 17

 
Po depilacji woskiem włosy nie odrastają tak szybko, a z czasami faktycznie nie trzeba wybierać się do gabinetu wcale poprzez długi czas. W kielcach najpierw korzystałam z kosmetyczki, niemniej jednak ostatnio poszłam do dużo lepszego miejsca, jak gabinet odnowy urody. Jestem niezmiernie, niezmiernie zadowolona.

Yuri20 

Posty: 8