gadżety reklamowe dla firm, sklep internetowy??

gadżety reklamowe dla firm, sklep internetowy??

Cześć, chciałabym się dowiedzieć, czy u was w firmie sprawdzają się smycze reklamowe, jako forma reklamy? Możecie mi podpowiedzieć, gdzie warto kupować gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmy?

Malinka Moja

Posty: 1

 
Wydaje mi się, że producent oferuje wysokiej jakości gadżety reklamowe w niskich cenach. Sklepy internetowe często doliczają swoją marże, więc w ogóle się to nie opłaca. A jeśli chodzi o prezenty na różne okazje, warto wybierać prezentomat.

beata77

Posty: 13

 
Gadżety z własnym nadrukiem możesz rozdawać na różnego rodzaju prezentacjach, targach, czy konferencjach. My rozdawaliśmy gadżety przed siedzibą firmy, sporo osób było zaciekawionych naszą ofertą.

alus

Posty: 7

 
Tanie długopisy reklamowe kupisz bezpośrednio od producentów. Jednak mogę Ci powiedzieć, że wybieraj długopisy metalowe od plastikowych. Wydaje mi się, że są bardziej solidniejsze.

Dumer566

Posty: 14

 
Gadżety z własnym nadrukiem bardzo są dobrą formą reklamy w każdej firmie. Zazwyczaj ludzie wyrzucają zbędne ulotki. Długopis, kubek, czy też parasol, jest przydatnym narzędziem. Możemy korzystać z takich produktów na co dzień. Personalizowane produkty można znaleźć w prezentomacie.

Bwoy-Yo

Posty: 23

 
Gadżety reklamowe możesz kupić bezpośrednio od producenta. Warto wejść na tę stronę i zbadać ich ofertę https://taniegadzety.pl/15-dlugopisy-reklamowe. Mają bardzo znaczny wybór produktów reklamowych dla firm. Można zamawiać gadżety w mniejszych ilościach.

Hezis

Posty: 6

 
Warto inwestować w produkty, takie jak tanie długopisy reklamowe. Ich cena jest naprawdę niska, a dzięki temu możemy niskim kosztem budować pozytywny wizerunek firmy.

100%UP

Posty: 3