paznokcie kraków centrum, jaki salon ?

paznokcie kraków centrum, jaki salon ?

Mam straszne doświadczenie związane z paznokciami hybrydowymi :( W jakim salonie robicie paznokcie w Krakowie i jesteście zadowolone? Chętnie skorzystam z waszej porady :)

Gargamel5

Posty: 3

 
Super miejsce, jeśli chodzi o robienie paznokci hybrydowych https://salonmagja.pl/. Polecam ten salon w Krakowie, albowiem chodzę tam od roku regularnie i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym była niezadowolona. Polecam.

batmann

Posty: 5

 
Jeśli któraś z was ma jeszcze jakieś inne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeżeli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, bo moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i naturalnie z góry bardzo dziękuję.

Czarek

Posty: 6

 
Próbowałam zrobić sama paznokcie hybrydowe, ale to był pierwszy i ostatni raz :) Cieszę się, że w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Naprawdę konkretna porażka. Nie polecam :D

Sarenka

Posty: 5

 
Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o której nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się znaleźć dobrą stylistkę :)

23-Obert

Posty: 15

 
Niemożliwe :D A na poważnie, to rzeczywiście niekiedy mam ochotę zmienić salon, bo nie widzę kreatywności. Niby zawsze moja stylistka robi mi coś nowego, ale przestały mnie zadowalać takie paznokcie hybrydowe. Może to czas, aby poszukać nowego salonu w Krakowie? Sama nie wiem. Polecajcie, może coś sprawdzę.

wrona

Posty: 2

 
Niemożliwe :D A na poważnie, to naprawdę czasem mam ochotę zmienić salon, albowiem nie widzę kreatywności. Niby zawsze moja stylistka robi mi coś nowego, natomiast przestały mnie zadowalać takie paznokcie hybrydowe. Może to czas, aby poszukać nowego salonu w Krakowie? Sama nie wiem. Polecajcie, może coś sprawdzę.

Wacław

Posty: 8

 
Jak tylko wrócę do domu, to zaraz sprawdzę salony, jakie polecacie. Może to jeden z tych, w których już byłam. Tak czy w przeciwnym wypadku , szukam nowej stylistki, jaka ma mega pomysły na manicure. Obawiam się, że byłam już we wszystkich salonach w Krakowie :)

mateo29

Posty: 10

 
Od czasu do czasu warto zmienić salon, albowiem każda stylistka od manicure ma inne pomysły. Jestem zdania, iż zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

jarcio00

Posty: 4

 
Ja właśnie poszukuję jakiejś sprawdzonej osoby, ponieważ raz miałam niemiłe doświadczenie i to poskutkowało, że zaniechałam manicure w salonach. Fajnie byłoby znaleźć jakiś zaufany salon z paznokciami w Krakowie centrum, bo miałabym blisko i nie musiałabym martwić się o dojazdy.

bodeksus

Posty: 13