anonse towarzyskie, znacie ?

anonse towarzyskie, znacie ?

Przegląda ktoś z Was anonse towarzyskie? Można tam poznać kogoś ciekawego? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, lecz nie ma troszkę odwagi. Może ktoś z fachowych kolegów by mi coś o tym powiedział?

Czasowy

Posty: 2

 
Żądania można mieć różne, niemniej jednak jeżeli ogłoszeń towarzyskich jest naprawdę niezmiernie mnóstwo to nie ma kłopotów z dopasowaniem kogoś dla siebie. Zawsze kogoś znajduje.

bartek33

Posty: 17

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, ale nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

Madzia

Posty: 34

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, jakie widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, lecz na razie na pewno nie ma na to szans.

Black_Riot

Posty: 15

 
Dla szukających ogłoszeń towarzyskich polecam stronę https://samka.pl. Odnajdziecie tutaj dużo ogłoszeń dla panów, pań i par. każdy znajdzie taką osobę, z jaką będzie chciał spędzić swój wolny czas. Sam z tej strony korzystam i jestem rzeczywiście usatysfakcjonowany.

willos

Posty: 2

 
Ogłoszeń jest sporo, natomiast jak się tak ustawia swoje żądania to wcale sporo kobiet nie zostaje. W wielkich miastach tak, natomiast w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, natomiast na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Często dziesiątki kilometrów, natomiast faktycznie warto.

Rico

Posty: 7

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, jaka spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, zatem potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

mniszek

Posty: 17

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas poszukuję kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bo wiem, iż w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

VHSSS

Posty: 7

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zadowolony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najbardziej mi się podobają. Czasami to tylko rozmowa, a czasami coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

Czarek

Posty: 7