Dobrej jakości przegrywanie vhs, gdzie ?

Dobrej jakości przegrywanie vhs, gdzie ?

Czy ktoś z was korzystał już z usług firm nagrywających filmy z kaset vhs na dvd. Korzystałem z usług jednej firmy natomiast niestety nagranie jest dość mocno nieczytelne. Mimo, iż obraz na kasecie vhs jest doskonały, bez żadnych zniekształceń. Proszę o pomoc.

Za wszystkie porady dziękuję.

Uleczek4

Posty: 19

 
Osobiście mogę polecić ci serwis http://www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien ale więcej konkretnych informacji odszukasz na stronie.

aWąski

Posty: 18

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego odnaleźć ale może dziś to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca świetna ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

johan111

Posty: 21

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali własne nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim czasie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym zarówno pożądane byłoby wydać 15 złotych jeżeli się nie mylę.

Jooozek

Posty: 27

 
Taka kopia nagrania vhs może być idealnym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze wesela rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk także fakt jest niesamowity.

czarny021

Posty: 21

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to trochę więcej czasu. Oferuje podkręcenie wizualne filmu, kolorów oraz ścieżki dźwiękowej. Nie żądam ogromnych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

Antekkk

Posty: 29

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość wiele czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Propozycja strony http://www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Warto sięgnąć właśnie z tej oferty.

Wielki Duch

Posty: 20

 
Jeśli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka albowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało znakomity efekt. Warto wydać kilkanaście złoty albowiem potem możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Gregor55

Posty: 28

 
Czy udało ci się już może odnaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Element kaset nie jest w świetnym stanie dlatego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Zygzaczek2

Posty: 24

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania ale nikt nie prowadził mi nic nadzwyczajnego. Chyba będę zmuszony odszukać dobry odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bo innej opcji nie widzę. Chyba, iż ktoś zna doskonalsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

konrad28

Posty: 20